Szkoła Narciarstwa Szekla

Kontakt

Specjalizujemy się w organizacji obozów  i kursów na nartach biegowych.  Już od 15 lat realizujemy własne programy szkoleniowe dla początkujących na nartach biegowych a od dwóch lat wprowadzamy produkty na nartach zjazdowych. Nasza kadrę stanowią wykwalifikowani instruktorzy narciarscy. Współpracujemy ze sprawdzonymi wypożyczalniami sprzętu, schroniskami, pensjonatami i innymi organizatorami wypoczynku.

Latem realizujemy nasze autorskie kursy żeglarskie, kursy motorowodne, obozy dla dzieci i młodzieży, turystyczne rejsy rodzinne, eventy firmowe, wycieczki szkolne i rejsy dla grup. Udostępniamy również jachty na wyłączność oraz oferujemy ich czarter. Pływamy głównie po jeziorach mazurskich, ale mamy też na swoim koncie rejsy morskie, zarówno po Bałtyku i Morzu Północnym, jak i po Morzu Śródziemnym. Jako prawdziwi pasjonaci żeglarstwa pragniemy zarażać tym bakcylem jak największą liczbę osób.


Zapraszamy do kontaktu! Na wszelkie pytania postaramy się odpowiedzieć rzeczowo i cierpliwie.

 

Szkoła Narciarstwa i Żeglarstwa Szekla 
Essentiel Sp. z o. o.

ul. Wały Jagielońskie 8 , 80-887 Gdańsk

tel. (+48 ) 531 013 348 
tel. (+48 ) 531 40 90 40
e-mail:
biuro@nartybiegowe.org 

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -16:00.

 

PROCEDURA REZERWACJI

Aby zarezerwować imprezę proszę postępować zgodnie z poniższym schematem:

1. Po wybraniu imprezy proszę wpisać dane osobowe uczestnika w formularzu rezerwacji.

2. Tak wykonana rezerwacja jest ważna 48 godzin. W tym czasie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50% ceny na konto (nie dotyczy ofert promocyjnych i first minute - wpłata 100%) - podając dane uczestnika oraz kod obozu (kod imprezy dostają Państwo w e-mailu zwrotnym po dokonaniu rezerwacji na naszej stronie).

Alior Bank 27 2490 0005 0000 4530 9699 2224

3. Pozostałą kwotę wpłacamy 30 dni przed rozpoczęciem obozu. 

4. Wypełniamy kartę kwalifikacyjna uczestnika. Kartę należy dostarczyć do biura przed rozpoczęciem obozu (dotyczy tylko osób niepełnoletnich dla dzieci i młodzieży). 

5. W razie pytań możecie Państwo zawsze skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo z naszym biurem.

Przejdź do góry strony