Szkoła Narciarstwa Szekla

Cześć!

Witajcie w Krainie Śniegu!

Bez niego nie moglibyśmy realizować tego co kochamy zimą najbardziej – narciarstwa i turystyki górskiej w różnych jego odsłonach.  Dlatego zapraszamy Was w miejsca, gdzie po śniegu można biegać, szusować, ślizgać się i po prostu cieszyć zimą na sportowo.

Obozy i kursy  zorganizujemy już od 18 lat

Jesteśmy

Od piętnastu  lat prowadzimy intensywne kursy na nartach biegowych w Górach Izerskich  w Polsce.  Pod opieką  doświadczonych instruktorów każdy może nauczyć się biegać i jeździć na nartach – w pięknych zakątkach Polski i Europy. 

Organizujemy profesjonalne szkolenia dla początkujących narciarzy, turnusy przygotowawcze do Biegu Piastów w Jakuszycach,  tygodniowe wyjazdy narciarskie dla dzieci i młodzieży, oraz turnusy rodzinne w Polsce i w Alpach .  

Od lat

Od 18 lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a coraz szersze grono zadowolonych kursantów i uczestników obozów jest najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać.

Latem

Prowadzimy intensywne kursy żeglarskie na Mazurach, obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży, wycieczki szkolne pod żaglami i imprezy integracyjne i okolicznościowe pod żaglami. Nasza bazą jest Piękny Brzeg k. Węgorzewa,  gdzie od kwietnia do października stacjonuje nasza flota złożona z prawie 40 jachtów kabinowych. Więcej o naszej ofercie letniej dowiesz się na stronie www.obozyzeglarskie.com

Spotkajmy się!

- w jakuszyckich lasach, gdzie na wspaniale przygotowanych trasach wspólnie będziemy odkrywać zalety biegówek,

- na austriackich i włoskich stokach, gdzie królować będą zjazdówki i snowboard,

- we włoskiej prowincji Belluno, gdzie ilość najwyższej jakości stoków i gwarantowana pogoda zapewnią niezapomniane narciarskie przygody.

Przejdź do góry strony